Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Zoom, як важлива складова дистанційного уроку. Інструменти та можливості

Мета тренінгу: Skype, Zoom, Google Classroom... ці та деякі інші слова стійко увійшли у мовлення навіть пересічних громадян. Для окремих осіб вони просто стали звичними, а для інших - частиною щоденного життя. Метою програми є допомогти максимально широкій аудиторії не лише ’запізнатися та подружитися’ з названими поняттями, але детально розібратися ’НАВІЩО-ЯК-КОЛИ ДОРЕЧНО’, навчитися самим. аби навчати інших.

Зміст тренінгу: Сучасний світ, переформатований малоочікуваними та непередбаченими соціальними обставинами поставив перед освітянами нові виклики, завдання та цілі. Відтак пошук новітніх методик, методів, прийомів, засобів і каналів передачі інформації перетворився з клішованих словосполучень навчальних проограм, авторефератів і звітів на реальне вправування педагогів і учнів. Сьогоднішнє спілкування у прямому етері проллє світло на основні характеристики, особливості, окремі недоліки та переваги включно - ігровий компонент. що невимушено й органічно стає частиною заняття цих платформ, необхідність їх комбінування для досягнення максимально ефективних результатів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Zoom - важлива складова дистанційного уроку - інструменти та можливості
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі