Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Змішане навчання під час вивчення фізики

Мета тренінгу: 1. Ознайомити з новітніми педагогічними технологіями змішаного навчання. 2. Показати необхідність впровадження відповідних технологій в період пандемії. 3. На практиці показати як створювати освітній простір вчителя та учня. 4. Надати вичерпний перелік ПЗ для он-лайн навчання фізики. 5. Навчити створювати робочі електронні зошити з фізики.

Зміст тренінгу: В швидкого розвитку надання інформації та вплив пандемії зумовлюють застосовувати новітні технології надання якісних освітніх послуг. Саме змішане навчання надає таку можливість. Безпосередній зв’язок здобувача освіти з викладачем з розрахунку 24х7х365.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Змішане навчання під час вивчення фізики - підвищення кваліфікації - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Заболотний Микола
Спікер:
Заболотний Микола
Вчитель-методист, відмінник освіти України, вчитель-експерт Microsoft, освітній експерт ДСЯО, вчитель фізики Лучинецького ліцею
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі