Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Здорове дистанційне навчання: інтерактивні вправи для підтримання здоров’я школяра та вчителя

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з низкою інтерактивних вправ, які будуть ефективними в умовах дистанційного навчання та організації навчального процесу загалом; надати рекомендації щодо дистанційної роботи з учнями та поради щодо методів збереження здоров’я в умовах тривалої роботи за комп’ютером; ознайомитись з методами подолання втоми, боротьби з емоційним вигоранням та пошуку мотивації до навчання й викладання.

Зміст тренінгу: Сьогодні вчителю потрібно встигати за всіма змінами, які відбуваються в освіті. Для того, щоб подавати інформацію по-новому з впровадженням ІКТ, використовуючи інноваційні методи навчання, не забуваючи про розвиток основних компетенцій, потрібно докладати неабияких зусиль. Особливо це відчутно в умовах дистанційного навчання, коли і учні, і вчителі перебувають у стані постійного перенавантаження та втоми. Тому в такий непростий час необхідним є вміти не лише зберегти здоров’я, а й зробити уроки цікавими та ненапруженими. Тут прийдуть на допомогу універсальні інтерактивні вправи, які допоможуть учню грамотно сплановувати час, зосереджувати увагу на навчанні, не панікувати або легко виходити зі стану паніки і ще багато корисного для покращення здоров’я. Ці вправи дозволять учням не втратити мотивацію до навчання, а вчителям спростить процес викладання.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Здорове дистанційне навчання: вправи для підтримання здоров’я школяра та вчителя
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Буждиган Христина
Спікер:
Буждиган Христина
вчитель хімії та основ здоров’я ліцей №24, м. Івано-Франківськ, аспірантка кафедри ХСХО ПНУ ім. Стефаника
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі