Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Застосування хмарних сервісів в освіті. Google, Microsoft

Мета тренінгу: Ознайомити слухачів з пропозиціями ринку надання хмарних сервісів, зробити правильний вибір ресурсу, навчити створювати цифрове освітнє середовище школи, вчителя, класу, учня. Показати переваги перевернутого навчання. Продемонструвати переваги електронного щоденника від Atoms.

Зміст тренінгу: 1. Поняття хмарного освітнього середовища. 2. Ринок хмарних сервісів для освіти. Вміст, переваги. 3. Вибір платформи для створення хмарного освітнього середовища закладу освіти. 4. Ознайомлення з платформою від Microsoft 5. Створення освітнього середовища школи, класу, вчителя, учня. 6. Переваги електронного щоденника від Atoms.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Застосування хмарних сервісів в освіті Google, Microsoft - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Заболотний Микола
Спікер:
Заболотний Микола
Директор центру інформаційних та телекомунікаційних технологій навчання, вчитель-експерт Microsoft, учитель-методист, ВОУ
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі