Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Засоби інформаційно-цифрових технологій для реалізації дослідницьких методів навчання та STEM-проєктів

Мета тренінгу: узагальнення основних аспектів STEM-підходу у навчанні; ознайомлення педагогів з інформаційно-цифровими засобами для реалізації дослідницьких проєктів; мотивувати педагогічних працівників до постійного професійного вдосконалення в умовах формальної та неформальної освіти.

Зміст тренінгу: Зміни в професійних пріоритетах та ролях педагога актуалізують необхідність пошуку нових форм та методів навчання школярів, що відповідатимуть вимогам сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства. Серед актуальних нині залишається проблема впровадження нових освітніх парадигм, однією з яких є STEM-освіта. Вона дає можливість реалізувати інтегрований, міждисциплінарний і проектний підхід до навчання, формувати ключові компетентності в учнів та учениць. Навчальний курс спроектовано так, щоб надати ефективні інструменти для організації дослідницької роботи здобувачів освіти у STEM –проєктах, мотивувати їх до спільної пізнавальної діяльності.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Засоби інформаційно-цифрових технологій для реалізації дослідницьких методів навчання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Олексюк Олеся
Спікер:
Олексюк Олеся
кандидатка педагогічних наук, доцент кафедри змісту і методик навчальних предметів Тернопільського ОКІППО
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі