Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Захист даних в умовах змішаного навчання. Інформаційна безпека вчителів та учнів в Інтернеті

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів із базовими заходами із забезпечення безпеки та конфіденційності користувача в мережі Інтернет, та при використанні WEB-застосунків.

Зміст тренінгу: В сучасних реаліях, зокрема ’карантинних’, все більш гостро постає проблема безпеки та приватності як учасників навчального процесу, так і самого навчального процесу. Останнім часом кількість користувачів та цінних персональних даних різко зросла по всьому світу, що потягнуло за собою ріст кількості ’фахівців’ з її викрадення, Інтернет-шахрайства, тощо. Тому існує різка потреба у запобіганні інцидентів з порушенням безпеки даних, та вироблення у педагогічних працівників алгоритму дій у разі їх виникнення.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Захист даних в умовах змішаного навчання - Інформаційна безпека в Інтернеті
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Кутень Роман
Спікер:
Кутень Роман
спеціаліст галузі ’Кібербезпека’, асистент кафедри ’Захист інформації’ Національного університету ’Львівська політехніка’
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі