Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Впровадження ІКТ у початковій школі. Практика

Мета тренінгу: Ознайомити слухачів з сутністю, ознаками, та особливостями інформаційно-комунікаційних технологій, психолого-педагогічними вимогами використання ІКТ в навчально-виховному процесі початкової школи, розширити поняття про інформаційну компетентність, засоби навчання, програмне забезпечення, їх класифікацію, поглибити знання про типи уроків та надати рекомендації щодо використання даних технологій в учбовому просторі.

Зміст тренінгу: У зв’язку з активним розвитком інформаційних технологій та їх впровадженням у різні сфери життя все більшої актуальності набуває формування інформаційної культури сучасних школярів. Стрімкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій є одним із факторів, що визначає розвиток світової спільноти та основного пріоритету інформатизації освіти ХХІ століття. Одним із базових умінь, викликаних потребами такого суспільства, є володіння знаннями та вміннями ефективно використовувати у своїй професійній діяльності сучасні інновації , що мають за мету оптимізувати якість системи освіти. Однією з таких інновацій є – ІКТ, які зорієнтовані на особистість, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Впровадження ІКТ у початковій школі -  Практика - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Яценко Анна
Спікер:
Яценко Анна
Вчитель початкових класів Комунального закладу ’Цупівська гімназія’ Дергачівської міської ради Харківської області
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі