Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Візуальна підтримка учнів з ООП в інклюзивному освітньому середовищі

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з методами, формами і технологіями використання візуальної підтримки в інклюзивному освітньому середовищі. Обґрунтувати доцільність використання візуального розкладу, відеомоделювання, візуальних підказок та інших графічних зображень під час навчання учнів з особливостями розвитку.

Зміст тренінгу: Методи, форми і технології використання візуальної підтримки в інклюзивному освітньому середовищі, а саме використання візуального розкладу, відеомоделювання, візуальних підказок та інших графічних зображень під час навчання учнів з особливостями розвитку. Також будуть представлені і продемонстровані різні види візуальної підтримки на прикладах візуальні таймери, таблиці, картки PECS, соціальні історії, шкала емоційного стану та спосіб їх використання в навчанні та вихованні учнів з ООП.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Візуальна підтримка учнів з ООП в інклюзивному освітньому середовищі - курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Гайденко Катерина
Спікер:
Гайденко Катерина
магістр спеціальної освіти, асистент вчителя, аспірантка кафедри інноваційної педагогіки та освітології ХНПУ імені Г.С.Сковороди
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі