Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Технологія створення відео-уроків на базі Мicrosoft PowerPoint

Мета тренінгу: Ознайомити з методикою створення відео-уроків, навчити компонувати якісні презентації з подальшим перетворенням у відеоформат, розвивати творчий підхід до викладацької діяльності, розширити можливості використання інформаційних технологій в освітньому процесі.

Зміст тренінгу: Використання дистанційних технологій - виклик часу. Саме тому створення відео-уроків є невід’ємною частиною повноцінного дистанційного курсу. Одним з найпростіших і найдоступніших способів створення таких уроків є програма MS PowerPoint. Питання, що розглядатимуться: 1. Основні принципи створення презентацій. 2. Алгоритм розробки презентації. 3. Методика роботи в MS PowerPoint. 4. Формування віодеофайлу для розміщення у мережі Інтернет.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Технологія створення відео-уроків на базі Мicrosoft PowerPoint - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Красовський Віктор
Спікер:
Красовський Віктор
Викладач вищої категорії, сертифікований тренер МОП, старший майстер Рівненського центру ПТО ДСЗ
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі