Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Сучасний вчитель. Створення власного бренду

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з поняттям ’Бренд’; продемонструвати даєві лайфхаки для створення власного бренду вчителя; актуалізувати особистісний розвиток учасників заходу; поглибити процес саморозкриття, саморефлексії ; допомогти в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку, ініціативи й творчості; стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень; сформувати вміння командної взаємодії; сприяти активізації творчого потенціалу кожного учасника; формування конкурентоспроможного вчителя навчального закладу.

Зміст тренінгу: На сучасному етапі головним фактором економічного й соціального розвитку суспільства стають інтелектуальні та творчі ресурси людини. Швидкі темпи розвитку сучасного світу актуалізують необхідність постійного оновлення знань й пошуку нових способів їх отримання. У ХХІ ст., за прогнозами відомого американського письменника й футуролога Е. Тоффлера, неписьменним вважається не той, хто не вміє читати й писати, а той, хто не вміє вчитися, доучуватися і переучуватися. Новітні орієнтири освітньої політики України спричинили комплекс вимог до професійних якостей педагога: систематична самоосвітня робота з професійного розвитку, поглиблення теоретичних знань і практичних умінь, враховуючи основні положення Концепції «Нової української школи».

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Сучасний вчитель - Створення власного бренду - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Олійник Андрій
Спікер:
Олійник Андрій
ТОП-10 кращих вчителів України за версією національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020, переможець «Вибір українців»
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі