Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Створення засобів наочності для уроків історії та громадянської освіти

Мета тренінгу: ознайомлення з практичними методами розвитку критичного мислення та методами наочної історії для використання на уроках історії та суспільствознавства, формування компетенції практичного застосування.

Зміст тренінгу: Ключовим завданням сучасного вчителя є не передача учням власного розуміння певної інформації, а створення умов для аналізу різних видів інформації самими учнями. Невід’ємною складовою сучасного випускника має стати вміння працювати з інформацією впродовж життя: процес її здобування, переробки та застосування. Методи і вправи запропоновані під час тренінгу практично перевірені та презентовані роботам учнів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Створення засобів наочності для уроків історії та громадянської освіти
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Яворська Катерина
Спікер:
Яворська Катерина
вчителька історії та суспільствознавства м. Дніпро, фіналістка конкурсу ’Народний спікер’, переможиця конкурсу ’EDU_FEST DNIPRO’
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі