Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Створення рівного доступу до якісної освіти по вимогам ДСЯО

Мета тренінгу: 1. Ознайомити слухачів з цілями та задачами ДСЯО. 2. Показати як можна організувати рівний доступ до якісної освіти з розрахунку ’24х7’. 3. Ознайомити слухачів з методами та прийомами надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти з урахуванням дистанційного навчання. 4. Показати переваги ХОС у наданні якісних освітніх послуг.

Зміст тренінгу: 1. ДСЯО як наглядова та рекомендаційна структура. 2. Формування освітнього середовища - явне цифрове. 3. Новітні освітні технології для надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти. 4. Рівний доступ до якісної освіти з розрахунку ’24х7’.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Створення рівного доступу до якісної освіти по вимогам ДСЯО - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Заболотний Микола
Спікер:
Заболотний Микола
Вчитель НВК ’ЗНЗ-ДНЗ’ с. Лучинець, вчитель експерт Microsoft, вчитель-методист, відмінник освіти України, освітній експерт ДСЯО.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі