Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Створення інтерактивного контенту. Презентації, інтерактивні інструменти

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з теоретичними та практичними основами використання сучасних розширень для сервісів підготовки презентаційних матеріалів; розвинути навички роботи в онлайн-сервісах для створення інтерактивного навчального контенту.

Зміст тренінгу: В умовах активного впровадження дистанційної та змішаної форм навчання істотно зросла потреба у впровадженні онлайнових платформ і сервісів, які сприяють взаємодії вчителя з учнями за допомогою інтерактивних навчальних матеріалів. Сервіси Pear Deck, Canva, Liveworksheets є засобами, які допомагають не лише урізноманітнити типи завдань, а й для швидко створити візуально привабливий, структурований, зрозумілий, інтерактивний навчальний контент.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Створення інтерактивного контенту: Презентації, інтерактивні інструменти
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Олексюк Олеся
Спікер:
Олексюк Олеся
доцент кафедри змісту і методик навчальних предметів Тернопільського ОКІППО
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі