Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Створення інклюзивного освітнього середовища

Мета тренінгу: Підвищення професійної компетенції педагогічних працівників закладів освіти з інклюзивним навчанням відповідно до основних напрямків державної політики впровадження інклюзивного навчання, забезпечення права здобувачів освіти з особливими освітніми потребами на рівний доступ до якісної освіти. Розуміння побудови системи інклюзивної освіти на рівні навчального закладу. Визначення ролей, обов’язків і відповідальності адміністрації та педагогічного персоналу в системі інклюзивної освіти на рівні навчального закладу.

Зміст тренінгу: Уміння правильно використовувати висновки комплексної оцінки розвитку дитини для індивідуалізації процесу навчання, зокрема для розробки і реалізації ІПР. Знання і розуміння базових понять і принципів індивідуалізації процесу навчання . Застосування принципів індивідуалізації в плануванні та організації освітнього процесу для дітей з ООП, а також в оцінці результатів навчання.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Створення інклюзивного освітнього середовища - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Лоза Світлана
Спікер:
Лоза Світлана
вчитель-дефектолог, директор ІРЦ Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі