Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток креативності учнів. Арт-педагогіка

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з основними науковими підходами до визначення понять «арт педагогіка», «креативність»; розкрити суть, завдання і функціональні можливості методів арт-педагогіки. Розвивати креативність учасників освітнього процесу.

Зміст тренінгу: Креативність — це можливість створювати нове з нічого; побачити можливість і зуміти її розвинути. Неможливо просто прочитати книгу чи прослухати лекцію, щоб стати креативним. Формування навички потребує відповідного тренування. Люди, яких ми найбільше асоціюємо з найкреативнішими, як правило, художники, скульптори, музиканти, а іноді і спортсмени. Але ці люди працювали над своїм ремеслом, щоб стати майстрами, яких ми знаємо сьогодні. Вони не народилися з цими навичками, їм довелося практикуватися багато по пару годин на день, щодня, протягом десятиліть. У прагненні до розвитку навичок не вдається уникнути практики, і ці навички включають ті, які ми пов’язуємо з творчістю.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Розвиток креативності учнів - Арт-педагогіка - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Замелюк Марія
Спікер:
Замелюк Марія
к. п. н., старший викладач кафедри теорії та методики дошкільної освіти КЗВО ’Луцького педагогічного коледжу’
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі