Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Психологічні та коучингові технології у навчанні та взаємодії з дітьми різного віку

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з психологічними особливостями розвитку та взаємодії дітей різного віку, продемонструвати сучасні психологічні і коучингові технології та інструменти у вихованні та навчанні дітей і підлітків.

Зміст тренінгу: Коучинг – це творче партнерство, що дає змогу реалізувати особистісний і професійний потенціал людини. Коучинг у контексті діяльності вчителя – технологія, яка вимагає таких відносин з учнями, коли завданням педагога стає організація процесу самостійного пошуку учнями оптимальних рішень та відповідей на питання, що їх цікавлять. Крім того, розуміння психологічних та вікових особливостей навчання і розвитку дозволить швидше оптимізувати освітній простір, врахувуючи сучасні технології, збагатить навчальний процес та підвищить його ефективність.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Психологічні та коучингові технології у навчанні та взаємодії з дітьми різного віку
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Дружиніна Інна
Спікер:
Дружиніна Інна
психолог, психотерапевт, тренер, коуч, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології та психодіагностики РДГУ
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі