Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Предметно-методична компетентність. Колаборація для якісного освітнього процесу

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів, керівників з практичними кейсами щодо співпраці з іншими організаціями під час освітнього процесу та на період канікул.

Зміст тренінгу: У програмі представлені практичні кейси співпраці закладів освіти з бібліотеками м. Харкова під час освітнього процесу та в період канікул. Бібліотека є освітньо-кільтурний майданчик для освітян, учнів, батьків. Буде представлений огляд сучасної літератури, яка є в наявності у бібліотеці, декілька цікавих електроних сервісів, які стануть у нагоді освітянам під час освітнього процесу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Предметно-методична компетентність-  Колаборація для якісного освітнього процесу
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Штефан Марина
Спікер:
Штефан Марина
Провідний спікер Науково-методичного тренінгового центру соціального та професійного розвитку людини ХНПУ імені Г.С. Сковороди
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі