Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Практичні поради написання Індивідуальної програми розвитку та Індивідуальної навчальної програми для дитини з інтелектуальними порушеннями. Інклюзія

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів із розділами, з яких складається індивідуальна програма розвитку та особливостями її написання для дитини з ООП, яка навчається за модифікованою програмою. Допомогти з написанням індивідуальної навчальної програми для дитини з ООП.

Зміст тренінгу: Вчителі, які працюють у інклюзивних класах потребують практичних знань та умінь, що допоможуть при написанні ІПР та ІНП для дітей з ООП, які навчаються за адаптованою чи модифікованою навчальними програмами. Інформація, запропонована у виступі, допоможе з’ясувати хто і як має заповнювати розділи ІПР; як написати ІНП; як правильно сформулювати довгострокові та короткострокові цілі; які критерії оцінювання досягнень дітей з ООП; хто вирішує, які предмети модифікувати адаптувати; до кого можна звертатися по допомогу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Практичні поради написання Індивідуальної програми розвитку - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Тивонюк Ольга
Спікер:
Тивонюк Ольга
Вчителька початкових класів, авторка програми соціально-реабілітаційного напряму, керівниця інклюзивного гуртка.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі