Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Платформа Wordwall. Створення власних навчальних ресурсів

Мета тренінгу: Ознайомити учасників із можливостями платформи Wordwall, типами завдань та спектром їх застосування, дати можливість учасникам під час тренінгу самостійно створити пробний навчальний матеріал.

Зміст тренінгу: Сучасний ефективний урок потребує постійного пошуку для активного залучення учнів до процесу пізнання. Інтерактивні методи дають всі необхідні інструменти для такої взаємодії безпосередньо між вчителем та учнем чи між учнями. Всі інтерактивні методи мають за мету заохотити учнів бути активними на уроці, мислити самостійно, краще засвоювати інформацію. Водночас поліпшуватимуться не лише знання учнів, будуть також зростати їх зацікавленність у навчанні і командний дух, розвинеться ситемне і креативне мислення. Поруч з іншими подібними ресурсами, вправи Wordwall дуже легко трансформуються у різні шаблони, мають можливість доступні варіанти для друку.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Платформа Wordwall - Створення власних навчальних ресурсів - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Cтасюк Лариса
Спікер:
Cтасюк Лариса
вчителька фізики та астрономії Рівненської ЗОШ 1 імені В. Короленка, старший вчитель. Голова МО класних керівників м. Рівного.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі