Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Планування навчального матеріалу на уроках фізичної культури

Мета тренінгу: підвищення методичного та практичного рівнів компетентності педпрацівників щодо використання освітніх технологій у навчальному процесі учнів, зокрема, в умовах змішаного або дистанційного навчання.

Зміст тренінгу: Зміст враховує особливості професійної діяльності педагогічного працівника в умовах запровадження змішаного навчання і визначається: вимогами суспільства знань щодо забезпечення закладів освіти висококваліфікованими фахівцями; основними напрямами державної політики у галузі освіти; Національною рамкою кваліфікації, освітніми стандартами, вимогами до компетентностей педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Планування навчального матеріалу на уроках фізичної культури - курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Огнистий Андрій
Спікер:
Огнистий Андрій
кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі