Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Онлайн-сервіси створення історій для проведення цікавого уроку

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з поняттям ’комікс’, як засобом інтерактивного навчання, розглянути доступні та зручні у використанні онлайн-сервіси для створення коміксів та можливості їх використання у навчально-виховному процесі, формувати вміння застосовувати комікси для створення власних яскравих історій, розвивати інформаційно-цифрову компетентність педагогів.

Зміст тренінгу: сучасна школа потребує інтерактивного та інноваційного забезпечення системи навчання, розвитку інформаційної культури всіх учасників навчально-виховного процесу. Навчальний курс створено для ознайомлення можливостей використання коміксів в педагогічній діяльності, в межах уроку та на його етапах, розгляду переваги залучення елементів сучасної візуальної культури націленої для розвитку пам’яті школярів, практичного застосування доступних сервісів для створення коміксів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Онлайн-сервіси створення історій для проведення цікавого уроку
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Яценко Анна
Спікер:
Яценко Анна
вчитель початкових класів, тренер-педагог НУШ
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі