Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Онлайн сервіси та цифрові помічники учителя фізики

Мета тренінгу: 1. Ознайомити педагогів із пропозиціями сучасного ринку цифрових технологій для використання в освітньому процесі при вивченні фізики, математики. 2. Провести тренінг з використання цифрових додатків для створення віртуальної реальності фізичних процесів. 3. Провести практичне заняття на застосування цифрових додатків для розв’язання задач на дослідження з математики.

Зміст тренінгу: 1. Ринок сучасних веб-додатків та цифрових помічників для використання в освітньому процесі. 2. Веб-додатки для вивчення математики та фізики 3. Практичні заняття з використання різних програмних засобів вивчення фізики та математики. 4. Робота в середовищі Geogebra.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Онлайн сервіси та цифрові помічники учителя фізики - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Заболотний Микола
Спікер:
Заболотний Микола
Директор Центру ІКТ технологій навчання, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, експерт Microsoft
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі