Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Новітні підходи мотивування учнів до фізичної активності

Мета тренінгу: Підвищення методичного та практичного рівнів компетентності педпрацівників щодо використання фізкультурно оздоровчих технологій у навчальному процесі учнів, зокрема, в умовах змішаного або дистанційного навчання.

Зміст тренінгу: Зміст типової освітньої програми враховує особливості професійної діяльності педагогічного працівника в умовах запровадження змішаного навчання і визначається: вимогами суспільства знань щодо забезпечення закладів освіти висококваліфікованими фахівцями; основними напрямами державної політики у галузі освіти; Національною рамкою кваліфікації, освітніми стандартами, вимогами до компетентностей педагогічних та науково-педагогічних працівників. Зміст програми має практичну спрямованість і охоплює: теоретичну, практичну практико зорієнтовану і ресурсну методичну складові підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Новітні підходи мотивування учнів до фізичної активності
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі