Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Нейропсихологічний підхід в корекційній роботі з дітьми з особливими освітніми потребами

Мета тренінгу: Ознайомити педагогічних працівників з: • особливостями сприйняття навчального матеріалу дітьми в залежності від особливостей їх нейропсихологічного розвитку; • специфікою нейропсихологічних механізмів виникнення труднощів навчання і розвитку дітей дошкільного і молодшого шкільного віку; • сучасними підходами до формування вищих психічних функцій у дітей.

Зміст тренінгу: Інклюзивна освіта не може бути ефективною без індивідуального підходу до дитини з особливими освітніми потребами, про необхідність якого говорять вітчизняні та зарубіжні психологи. Науково-методичною базою індивідуалізації навчання може бути саме нейропсихологічний підхід до діагностики та розробки ефективних стратегій навчання та розвитку дитини. Нейропсихологія вивчає мозкові механізми психічних процесів і відповідно до виявлених особливостей розвитку пропонує певні шляхи корекції для конкретної дитини. В даний час нейропсихологічні методи все більше впроваджуються не лише в діагностичну, але і в корекційно-розвиткову роботу з дітьми з ООП. Існує цілий спектр методик, які активно застосовуються як при індивідуальній корекції, так і при груповій роботі, в тому числі в початкових класах школи. Основна сутність нейропсихологічного підходу полягає в співвідношенні актуального стану дитини з основними етапами формування мозкової організації психічних процесів, при цьому комплекс корекційних вправ для дітей складається відповідно до їх рівня розвитку та загальних закономірностей розвитку людського мозку.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Нейропсихологічний підхід в корекційній роботі з дітьми з освітніми потребами
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Гуменюк Антоніна
Спікер:
Гуменюк Антоніна
Психолог, методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти КЗ ’Житомирський ОІППО’ ЖОР
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі