Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Методологія створення цікавих уроків. Активізація пізнавальної діяльності учнів

Мета тренінгу: ознайомити педагогів із особливостями і проблемами застосування прийомів та методів активізації пізнавальної діяльності учнів; розвивати практичні навички застосування таких прийомів та методів, які виступають засобами підвищення якості педагогічного процесу; сприяти формуванню особистості педагога, зорієнтованої на сталий саморозвиток і самовдосконалення.

Зміст тренінгу: Активізація пізнавальної діяльності учнів передбачає постійний процес управління роботою учнів, спонукання до енергійного, цілеспрямованого навчання, подолання спаду, пасивності та стереотипності. Методологія активізації пізнавальної діяльності учнів може ефективно поєднуватися з традиційними загальними дидактичними методами, доповнювати та урізноманітнювати їх, а також органічно вписується в педагогічний процес і відповідає умовам педагогічного середовища сучасних закладів освіти.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Методологія створення цікавих уроків - Активізації пізнавальної діяльності учнів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Романів Оксана
Спікер:
Романів Оксана
Доцент, кандидат географічних наук, методист та керівник гуртків Рівненської Малої академії наук учнівської молоді України
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі