Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інтерактивні методи взаємодії з учнями. Візуалізація контенту

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з низкою інтерактивних вправ, які будуть ефективними для кращої взаємодії з учнями при організації навчального процесу загалом, а також в умовах дистанційного навчання; ознайомитись з методами подолання втоми, боротьби з емоційним вигоранням та пошуку мотивації до навчання й викладання; попрацювати над формуванням власної системи життєвих цінностей.

Зміст тренінгу: Педагогам в нинішніх мінливих умовах праці потрібно проявляти неабияку гнучкість при викладанні своїх дисциплін. Необхідно використовувати інформаційно-комунікаційні технології, подавати матеріал цілісно, працювати очно, дистанційно чи змішано. І головне - зацікавити учнів, доступно подати необхідний матеріал та спонукати до самонавчання. На вебінарі ознайомимось з універсальними вправами для взаємодії з учнями як очно, так і дистанційно. Також дані вправи допоможуть учню і вчителю грамотно сплановувати час, зосереджувати увагу на навчанні, не панікувати або легко виходити зі стану паніки, а також замислитись над своїми життєвими цінностями.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Інтерактивні методи взаємодії з учнями - Візуалізація контенту - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Буждиган Христина
Спікер:
Буждиган Христина
вчитель хімії та основ здоров’я Ліцею 24 м. Івано-Франківськ; аспірант кафедри ХСХО ПНУ ім. Стефаника
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі