Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інтеграція змісту природничих наук на уроках хімії

Мета тренінгу: Ознайомити вчителів із можливостями проведення уроків із хімії з інтегрованим змістом. Презентація можливостей проведення лабораторних дослідів і практичних робіт із інтегрованим змістом в умовах дистанційного навчання. Представлення результатів реалізації методики проведення експерименту з хроматографії рослинних пігметнів у домашніх умовах.

Зміст тренінгу: Хімія, як експериментально-теоретична наука, вимагає в ході викладання використання хімічних експериментів на кожному етапі реалізації освітнього процесу. Сучасні умови дистанціювання здобувачів від закладів освіти потребують модифікації хімічного експерименту та транспортування лабораторних дослідів і практичних робіт в умови домашньої хімічної лабораторії, виконання учнівських проєктів із обов’язковим експериментальним втіленням у домашніх умовах, адже формування вмінь виконувати хімічний експеримент формується лише в активній діяльності. Оновлення методики проведення хімічних експериментів у напрямку інтеграції природничих наук забезпечує формування позитивної мотивації до навчання та дослідницького ставлення до життя.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Інтеграція змісту природничих наук на уроках хімії - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Анічкіна Олена
Спікер:
Анічкіна Олена
кандидатка педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хімії, тренер педагогів відповідно до Концепції «Нова українська школа»
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі