Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інструменти середовища ClassDojo для організації змішаного навчання

Мета тренінгу: ознайомити учасників з перевагами та можливостями застосування середовища ClassDojo для організації взаємодії, спільної діяльності, ефективної комунікації з учнями, батьками, учителями; розвинути навички роботи в середовищі ClassDojo: налаштування захищеного навчального середовища, створення цифрової історії, проектування завдань, організація роботи в групах.

Зміст тренінгу: сучасний освітній простір закладу освіти змінюється, зі звичайної класної кімнати до збагаченого технологіями цифрового середовища, обладнаного комп’ютерами, проєкційними засобами, планшетами, смартфонами, підключенням до інтернету. Завдяки великій кількості цікавих інструментів ClassDojo відкриває різноманітні можливості для нових форм навчання з впровадженими цифровими технологіями, незалежно від часу та місця, з елементами гейміфікації.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Інструменти середовища ClassDojo для організації змішаного навчання - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Олексюк Олеся
Спікер:
Олексюк Олеся
кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри змісту і методик навчальних предметів Тернопільського ОКІППО
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі