Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інноваційні напрямки STEM: технології впровадження та використання для вчителів та вихователів

Мета тренінгу: Реалізація неперервної форми освіти засобами STEM-технологій; удосконалення рівня підготовки вчителя до впровадження та використання засобів STEM-технологій; розвинення вмінь формувати методику та техніку використання засобів STEM в освітньому процесі.

Зміст тренінгу: Поширеними засобами для здійснення STEM-навчання є робототехнічні системи, моделі, цифрові лабораторії, засоби тривимірного прототопування тощо. Їх використання забезпечує ефективно здійснювати навчально-наукову діяльність, формувати якісно нові міждисциплінарні знання. Якість впровадження технологій STEM визначається компетентністю та рівнем фахової підготовки педагогічних працівників, готовністю використовувати в освітньому процесі новітні педагогічні підходи та сучасні технічні засоби.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Інноваційні напрямки STEM: технології впровадження - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Мартинюк Олександр
Спікер:
Мартинюк Олександр
Доктор педагогічних наук, професор кафедри експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій ВНУ імені Лесі Українки
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі