Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Індивідуальна програма розвитку дитини. Інклюзія

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з поняттям, структурою, метою Індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами. Донести до працівників освіти умови впровадження інклюзивного навчання та обов’язковість написання Індивідуальної програми розвитку. Розглянути питання створення команди психолого-педагогічного супроводу дитини.

Зміст тренінгу: Основна мета загальноосвітнього навчального закладу, в якому впроваджується інклюзивне навчання – надання індивідуально-орієнтованої педагогічної, психологічної та соціальної допомоги дітям, що мають особливі освітні потреби - визначення конкретних навчальних стратегій та підходів до навчання, розвитку дитини з особливими освітніми потребами. Основна ціль ІПР — побудова якісного навчального процесу для дитини з особливими освітніми потребами у відповідності до її реальних можливостей, виходячи з особливостей її розвитку та освітніх потреб. На сучасному етапі педагогічна спільнота, батьки розуміють , що освітня траєкторія дитини , яка потребує особливих освітніх підходів до розвитку і навчання, не може обходитись без створення Індивідуальної програми розвитку. Це питання спонукає до детального вивчення побудови програми, використання її можливостей та форм реалізації. А також прагнення до освоєння знань та активності педагогічної спільноти.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Індивідуальна програма розвитку дитини, Інклюзія - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Смаль Богдана
Спікер:
Смаль Богдана
Практичний психолог Інклюзивно- ресурного центру, автор корекційних зошитів та ігор для дітей з ООП
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі