Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Феномен кліпового мислення сучасного учня в НУШ

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з поняттям кліпового мислення, сучасними методами, прийомами його формування та профілактики; розширити уявлення про нові принципи організації загальноосвітньої підготовки в умовах інформаційного суспільства школярів із кліповим типом мислення; розвивати вміння організації навчально-виховного процесу для надання цьому феномену максимальної продуктивності та цільового призначення.

Зміст тренінгу: Феномен кліпового мислення сучасних школярів набуває з кожним роком все більшого поширення. Неуважність, поверхове та фрагментарне сприймання інформації, синдром дефіциту уваги та концентрації, погіршення навичок до аналізу та логічного мислення під час вивчення навчального матеріалу - звичний спектр проблем сучасних учнів, з якими зіштовхується сьогодні кожен учитель. Але, натомість, такий тип мислення дозволяє дитині засвоювати великі об’єми інформації в режимі багатозадачності, щоправда, без глибокого аналізу і розуміння змісту інформації. Дана тема розкриє основні причини зміни психофізіологічного портрету школяра, алгоритму сприймання унаслідок тотальної інформатизації суспільства та трансформування підходів до навчально-виховного процесу сучасної школи відповідно до цих змін.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Феномен кліпового мислення сучасного учня в НУШ - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Яценко Анна
Спікер:
Яценко Анна
Вчитель початкових класів, тренер-педагог НУШ
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі