Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Емоційне вигорання вчителя. Методи діагностики та корекції

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з поняттям ’емоційного вигорання’, проаналізувати причини його виникнення, продемонструвати методи діагностики та корекції.

Зміст тренінгу: ’Синдром емоційного вигорання» увів американський психіатр Герберт Фрейденберг у 1974 році. Синдром проявляється дедалі більшим виснаженням внаслідок тривалого впливу стресів. Цей стан супроводжується певними симптомами і послідовністю процесів. Синдром емоційного вигорання може чатувати на всіх людей «супровідних» професій — вчителів, психологів, юристів, лікарів, управлінців, батьків — усіх, хто несе постійну відповідальність і ухвалює рішення, а також усіх, хто перебуває в постійній емоційній близькості з іншими людьми.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Емоційне вигорання вчителя - Методи діагностики та корекції - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Дружиніна Інна
Спікер:
Дружиніна Інна
психолог, психотерапевт, тренер, коуч, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології та психодіагностики РДГУ
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі