Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Експеримент як засіб підвищення ефективності уроку фізики

Мета тренінгу: Ознайомити вчителів природничих дисциплін з видами фізичного експерименту. Показати ефективність використання простого, доступного обладнання у проведенні фізичного експерименту.

Зміст тренінгу: В Українській школі, на жаль, зменшується інтерес школярів до вивчення фізики. Учні не бачать для себе застосування на практиці здобутих знань. Вимушене впровадження дистанційного навчання зменшило використання експерименту при вивченні фізики. Використання простого, доступного, безпечного обладнання для проведення фізичного експерименту може змінити ситуацію на краще. Учні можуть не тільки спостерігати, але й брати активну участь у підготовці та проведенні дослідів. Це підвищить ефективність навчального процесу з фізики.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Експеримент як засіб підвищення ефективності уроку фізики - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Кобель Григорій
Спікер:
Кобель Григорій
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій ВНУ імені Лесі Українки
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі