Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Дистанційний урок - простір можливостей вчителя

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з моделлю дистанційного уроку, із структурою технологічної карти дистанційного уроку, формами проведення онлайн-уроків; поділитися з колегами корисними лайфхаками щодо проведення онлайн-уроків української мови та літератури в синхронному та асинхронному режимах.

Зміст тренінгу: Науковий прогрес рухається із шаленою швидкістю, прогресивні країни світу поступово діджиталізуються, тому нам так само потрібно оновлюватися та рухатися вперед. Діти сьогодні зростають у цифровому світі і для них цілком природним є цифрове середовище, яке вони використовують для отримання та обміну інформацією. Отже, для них не є проблемою навчатися онлайн дистанційно, навпаки – це їхній світ, а ми, вчителі, - на їх території, де вони – розумніші та сильніше нас в інформаційному просторі та технологіях. І нас, вчителів, вони розглядають та оцінюють як новий контент. Ми всі з вами звикли до традиційної освіти, де переважає «вертикальна» модель навчання з чітким розподілом ролей між викладачем і учнями. Пов’язано це насамперед з тим, що вчитель є головним носієм і джерелом знань. У дистанційному форматі доступ до знань та інформації є як у викладача, так і в учнів. Тому в дистанційному навчанні переважає ідея «горизонтальної» моделі навчання. Роль вчителя в цьому випадку зміщується в бік модератора навчального процесу. Якщо в традиційному форматі учень отримує знання в основному в пасивному режимі, то при дистанційному навчанні для досягнення результату він повинен активно взаємодіяти з викладачем. При дистанційному форматі мотивація самого учня є одним з головних запорук якості навчання. Мета використання інноваційних та комунікаційних технологій різна в традиційному і дистанційному форматі навчання. У традиційному форматі інноваційні інструменти служать для залучення уваги учнів, допомагають в поясненні складних тем, перетворюючи їх в більш прості. При дистанційному навчанні технології створюють саме освітній простір, будучи невід’ємною частиною всього навчального процесу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Дистанційний урок - простір можливостей вчителя - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Варяниця Олена
Спікер:
Варяниця Олена
учителька української мови та літератури, англійської мови КЗ ’Новогорівський ЗЗСО’ Василіського району Запорізької області
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі