Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Цифрове навчання на сучасних уроках Хімії

Мета тренінгу: ознайомити вчителів хімії закладів загальної среденьої освіти з особливостями розвитку електронного навчання хімії та можливостями використання гаджетів і девайсів у викладання хімії в ЗЗСО.

Зміст тренінгу: В закладах загальної середньої освіти сьогодні навчаються представники покоління «Z» - діти народжені в 2000-2020 рр. Покоління «Z» «народилося» з девайсом у руках, у час коли обсяг нової інформації багатократно перевищив можливості людини її засвоїти. Особливістю цього покоління стала взаємодія з девайсами та Інтернетом на рівні звичної дійсності, тому їх і назвали «електронними людьми». Вони володіють революційними методами опанування інформацією та при цьому взагалі уникають прямого спілкування. Дистанційне навчання, принцип BYOD Bring Your Own Device, SMART-освіта, електронні засоби навчання, кібер-колекції, транспортування площинних зображень - що нас чекає далі... Орієнтири оновлення хімічної освіти.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Цифрове навчання на сучасних уроках Хімії - підвищення кваліфікації, курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Анічкіна Олена
Спікер:
Анічкіна Олена
кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хімії Житомирського деражвного університету імені Івана Франка
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі