Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Цифрова освіта перспективи та небезпеки що вона несе

Мета тренінгу: В інтернеті повно пречудових можливостей. але як і в реальному світі є ще безліч потенційних небезпек і труднощів. Роз’яснення та пропедевтика секстингу, сексторшингу в освітньому середовищі допоможе зменшити їх прояв, та знаходити практичні шляхи іх вирішення.

Зміст тренінгу: Поняття цифрової освіти в сучасному кіберпросторі і які преорітети та небезпеки вона несе. Що таке кібербулінг. Секстинг. Сексторшинг. Фішинг. Грумінг. Як проявляється сексуальне насильство в інтернеті? Як вберегти дитину від секстингу та як діяти, якщо сексуальний контакт з онлайн-знайомим відбувся проти волі дитини? Тест для батьків та педагогів: “Як зрозуміти, що дитина стала жертвою онлайн сексуального насильства?”

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Цифрова освіта перспективи та небезпеки що вона несе - підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Вишневська Оксана
Спікер:
Вишневська Оксана
Мама, вчитель-логопед, дефектолог, тренер із статевої та сексуальної грамотності для дітей та молоді.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі