Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Використання інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури

Мета тренінгу: Передача особистого досвіду про використання інноваційних електронних технологій на уроках української мови та літератури; ознайомити педагогів з поняттями, формою та структурою онлайн-платформ; розвивати навички їх використання як під час дистанційного так і очного навчання.

Зміст тренінгу: Одна з ідей сучасної школи - наблизитись до реальних викликів та виховати відповідальність в учнях. В епоху сьогодення, коли інформація доступна всім, самих лише знань недостатньо для того, щоб стати успішною та щасливою людиною. Потрібно щось більше - вміння спілкуватися, об’єднуватися заради ідеї, співпрацювати, співпереживати, працювати в команді, слухати і прислухатися, чути і бути почутим, жити в суспільстві вільним і в той же час не порушувати кордонів особистісного простору інших людей,бажання бути корисним. Сьогодення спонукає вчителя розвиватися швидкими темпами, змінюватися, досягати нового, збагачувати свій світогляд. Під час семінару ознайомлю педагогів з роботою платформ, які пропонує Google, методикою використання хмарних технологій Офіс 365, продемонструю методи використання в проектній роботі платформи Canva, навчу створювати інтерактивні зошити і також ознайомлю з роботою платформ Classtime та На урок, створення групових форм роботи.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Використання інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Волошина Світлана
Спікер:
Волошина Світлана
Вчитель української мови та літератури НВК ’Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 3-колегіум’, вища категорія
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі