Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Дефіцит уваги та гіперактивність учнів. Корекційна складова для вчителів та практичних психологів

Мета тренінгу: Озброїти педагогів знаннями, що таке гіперактивність, її степені прояви. Надати рекомендації, як взаємодіяти з активним учнем під час навчального процесу, як будувати стосунки з батьками особливої дитинки та як допомогти активній дитині соціалізуватися не стати об’єктом цькування серед ровесників і батьків інших учнів. Провести чітку паралель між девіантною поведінкою та учнями із своєрідною нервовою системою.

Зміст тренінгу: Синдром гіперактивності і дефіциту уваги в учнів є надзвичайно актуальною проблемою в реаліях сучасної школи, адже зараз кожен п’ятий учень має певні своєрідності у розвитку нервової системи. Сьогодні перед школою постає низка запитань: ❓як взаємодіяти з гіперактивними учнями та будувати стосунки з їх батьками; ❓які рекомендації давати таким батькам; ❓як захистити таких дітей від булінгу зі сторони однокласників та батьків інших учнів; ❓як побудувати успішний трикутник і допомогти гіперактивній дитині стати успішною. Завдання Розкрити поняття синдрому гіперактивності та його проявів. Описати шляхи взаємодії з активними дітьми Надати рекомендації, як взаємодіяти з батьками гіперактивних учнів. Як допомогти учням з даним синдром інтегруватися у класі та уникнути цькування з боку однокласників. Розкрити тонкощі взаємодії з батьками інших учнів, у яких є скарги на активних учнів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Дефіцит уваги та гіперактивність учнів - корекційна складова для вчителів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Смаль Богдана
Спікер:
Смаль Богдана
практичний психолог КУ ’Інклюзивно-ресурсний центр’, автор дидактичних ігор для дітей з ООП, автор корекційних зошитів для дітей
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі